התחבר כמנוי

לוח שידורים שבועי של סדרות ישראליות

מבצע למצטרפים חדשים לזמן מוגבל!!
לחץ כאן לרכישת מנוי
מבצע למצטרפים חדשים לזמן מוגבל!
מנוי החל מ-49 ש"ח בלבד!
לחץ כאן לרכישת מנוי
כבר מנוי? התחבר כאן

מה מנוי בטרפת נותן לך?

כל ערוצי הספורט בשידור חי

  • ספורט 1 לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 2 לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 3 לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 4 לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 5 לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 5 סטארס לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 5 לייב לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 5 פלוס לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ספורט 5 גולד לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ערוץ ONE לצפייה ישירה • שידור חי ישיר

סדרות ישראליות ומחו"ל לצפייה ישירה

  • סדרות ערוץ 12

  • סדרות ערוץ 13

  • סדרות ערוץ 14

  • סדרות יס והוט

  • סדרות נוער

  • סדרות מחו"ל

ערוצי טלוויזיה בשידור חי

  • ערוץ 1 (כאן 11) לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ערוץ 12 (קשת) לצפייה ישירה • שידור חי ישיר
  • ערוץ 13 (רשת) לצפייה ישירה • שידור חי ישיר

סרטים חדשים עם תרגום מובנה

שידורים חיים

ללא פרסומות!

גם בסמארטפון

צפה לפני כולם






לוח שידורים שבועי של סדרות ישראליות
לוח שידורים שבועי מתעדכן * 22:00 - משחקי הכס: המשמרת האחרונה (ערוץ הוט HBO) - ישודר ב-27.05, יום שני יום ראשון: 15:00 - אלישע (ערוץ הילדים) 15:30 - פוראבר (ערוץ הוט טין ניק) 15:30 - כדברא (ערוץ יס טין ניק) 21:05 - הכלה מאיסטנבול (ערוץ ויוה פלוס) 21:15 - עובדה (ערוץ 12) 21:15 - אבודים (ערוץ 13) 21:15 - מחוז ירושלים (ערוץ כאן 11) 22:05 - תיק נעדר (ערוץ כאן 11) יום שני: 15:00 - אלישע (ערוץ הילדים) 15:30 - פוראבר (ערוץ הוט טין ניק) 15:30 - כדברא (ערוץ יס טין ניק) 20:00 - בת אל הבתולה (ערוץ הוט בידור ישראלי) 20:30 - הבוזגלוס (ערוץ yes Comedy) 21:05 - הכלה מאיסטנבול (ערוץ ויוה פלוס) 21:15 - חתונה ממבט ראשון (ערוץ 12) 21:15 - המקור (ערוץ 13) 21:15 - מחוז ירושלים (ערוץ כאן 11) יום שלישי: 15:00 - אלישע (ערוץ הילדים) 15:30 - פוראבר (ערוץ הוט טין ניק) 15:30 - כדברא (ערוץ יס טין ניק) 20:00 - בת אל הבתולה (ערוץ הוט בידור ישראלי) 20:30 - הבוזגלוס (ערוץ yes Comedy) 21:05 - הכלה מאיסטנבול (ערוץ ויוה פלוס) 21:15 - גב האומה (ערוץ 13) יום רביעי: 15:00 - אלישע (ערוץ הילדים) 15:30 - פוראבר (ערוץ הוט טין ניק) 15:30 - כדברא (ערוץ יס טין ניק) 20:00 - בת אל הבתולה (ערוץ הוט בידור ישראלי) 20:30 - הבוזגלוס (ערוץ yes Comedy) 21:05 - הכלה מאיסטנבול (ערוץ ויוה פלוס) 21:10 - דוז פואה - כל הפרקים ברצף (ערוץ כאן 11) 21:15 - הישרדות (ערוץ 13) 21:15 - ארץ נהדרת (ערוץ 12) 22:00 - פאנץ' (ערוץ yes edge) יום חמישי: 15:30 - פוראבר (ערוץ הוט טין ניק) 15:30 - כדברא (ערוץ יס טין ניק) 22:45 - הישרדות - וילת המודחים (ערוץ 13) יום שישי: 21:30 - סברי מרנן (ערוץ 12) יום שבת: 21:15 - הישרדות (ערוץ 13) 21:15 - חתונה ממבט ראשון (ערוץ 12)
תגיות: